© 2023 Enerhack OÜ
© 2023 MTÜ Enerhack Foundation

Teadus- ja arendusprojekt CommitClimate – Taastuvenergiale üleminek ja kliimaneutraalsus Läänemere piirkonna kohalikes omavalitsustes.

CommitClimate

CommitClimate projekti tulemusena arendatakse välja digilahendus, mille abil on võimalik määrata erinevate investeeringute tegevuste abil saavutatav CO2 heitkoguste vähenemist. See digilahendus, mille loomisele saad ka sina kaasa aidata, on hea tööriist, mille abil on võimalik teha teadlikke otsuseid ja anda panus ühiskondliku süsiniku jalajälje vähendamisele.

COMMITCLIMATE

Projekti peamiseks väljundiks on veebiplatvorm, mille keskne element on CO2 simulaator. Selle platvormiga parandame Läänemere piirkonna omavalitsuste taastuvenergiale ülemineku ja kliimaneutraalsuse planeerimise võimekust, pakkudes CO2 simulaatorit, kõiki vajalikke koolitusmaterjale ja juhiseid simulaatori kasutamiseks ja sisendandmete kogumiseks.

Hetkel veel aga toimub platvormi arendustegevus, kus saavad oma panuse anda kõik huvilised. Projektis kaasa tehes on saab osaleda põnevatel koolitustel ja töötubades ning seminaridel ning tõsta oma keskkonna- ja energeetika alast teadlikkust ning saada uusi ja kasulikke teadmisi ja kontakte.

COMMITCLIMATE ARVUDES
EELARVE
2.42 mln €
KESTUS
01.2023 - 12.2025
OSALEJAD
27 partnerit (ülikoolid, kohalikud omavalitsused, ettevõtted)
PROJEKTI PARTNERID
PROJEKTI TOETAJAD
For useful advice and inspiration on Tallinn’s top attractions, activities, events, and places to eat and drink, check out the city’s official tourism portal, www.visittallinn.ee, or follow @VisitTallinn on social media
TELLI MEIE UUDISKIRI!
Liitu meie uudiskirjaga täites alloleva vormi ning ole esimene, kes saab teada meie uutest koolitustest.
Aitäh, et oled meiega!
© 2023 Enerhack OÜ
KONTAKT
info@enerhack.org
+372 58003989